Wszystkie treści, które dla Ciebie stworzę, będą:

ZOPTYMALIZOWANE POD SEO

 

 

Pozycjonowanie Twojej strony pozwoli dotrzeć na nią większej ilości internautów. Jednym z jego elementów jest optymalizacja treści, czyli odpowiednie rozmieszczenie słów kluczowych w tekście. Chętnie znajdę dla nich miejsce na Twojej witrynie i podniosę ją wyżej w wynikach wyszukiwania.

 

 

NAPISANE JĘZYKIEM KORZYŚCI

 

 

Czego tak naprawdę potrzebują Twoi potencjalni klienci? Wypełnienia formularza kontaktowego czy rozwiązania swoich problemów? Pozwól, że poznam ich potrzeby i pokażę im, w jaki sposób Twoje usługi mogą je zaspokoić.

 

 

MERYTORYCZNE I INTERESUJĄCE

 

 

Jestem od tego, żeby wytłumaczyć internautom prostym językiem, co dokładnie im oferujesz i jak to działa. Dzięki temu, że patrzę na wszystko "z boku", nie wpadam w pułapkę wiedzy i mogę wyjaśnić trudne pojęcia z Twojej branży w prosty sposób. Tak napisana treść przyciąga uwagę potencjalnych klientów, pozostając merytoryczną.

 

 

Jakościowy copywriting nastawiony na sprzedaż to coś więcej niż pisanie schematycznych treści do internetu. To tworzenie opisów ofert, którym nikt się nie oprze i projektowanie tekstów, w których korzyść goni korzyść.

 

Chcesz promować swoje usługi skuteczniej i zarabiać na nich więcej?

Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu.

Co mogę dla Ciebie napisać?

TREŚCI NA STRONY WWW

 

 

Strona główna, strona z ofertą, "o nas" i wszystkie inne zakładki. Wiem, jak pisać do internautów, żeby przekonać ich, że Twoja oferta jest wyjątkowa i mogą Ci zaufać. Jeśli potrzebujesz, stworzę dla Ciebie nie tylko "suchy" tekst, ale też zaproponuję jego dokładne rozmieszczenie na stronie.

 

 

STRONY SPRZEDAŻOWE

LANDING PAGE

 

Wyjątkowa usługa potrzebuje wyjątkowego tekstu skupionego tylko na niej. Wytłumaczę ludziom, dlaczego to właśnie ona rozwiąże ich problemy i pokażę im, co dzięki niej zyskają. Landing page przekona ludzi do zakupu Twoich usług jak najlepszy sprzedawca.

 

 

OPISY PRODUKTÓW I KATEGORII

 

 

Twój sklep internetowy może rozwijać się szybciej. Jak? Mało kto zainteresuje się kolejnymi "traperami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów", ale za to wiele osób zachęci obietnica nieprzemakalności nawet po 10 godzinach spacerów po zaśnieżonych górach. Widzisz różnicę? Pozwól, że pokażę ją też Twoim klientom.

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA

 

 

Zamienię kilka suchych faktów o Tobie i twoich usługach na ciekawe i zachęcające do kontaktu ogłoszenie na portalu typu olx.pl. Przedstawię Twoją ofertę w taki sposób, żeby stała się oczywistym wyborem spośród setek innych. Magia? Nie, to tylko skuteczny copywriting.

 

 

MATERIAŁY REKLAMOWE

 

 

Wszystkie małe - wielkie dodatki, których potrzebujesz, żeby jeszcze skuteczniej podbijać rynek. Katalogi z barwnymi opisami produktów, ulotki, które w kilka sekund zachęcą do kontaktu z Tobą, a może jeszcze coś innego? Chętnie się tym zajmę.

 

 

ARTYKUŁY BLOGOWE

 

 

Treści, które wywołują w czytelnikach emocje i odpowiadają na ich pytania. Poradniki, storytelling i odwołania do czytelnika nie są mi obce. Przejrzyste, unikalne artykuły przyciągną na Twoją stronę mnóstwo internautów i sprawią, że trafi na wyższą pozycję w wyszukiwarce.

 

 

W internecie jak Cię piszą, tak Cię widzą.

 

Twoje usługi są wyjątkowe, a Ty jesteś specjalistą. Chcesz przekonać o tym potencjalnych klientów?

 

CHCĘ ZAMÓWIĆ TEKSTY, KTÓRE SPRZEDADZĄ MOJE USŁUGI

CHCĘ ZOBACZYĆ TWOJE PRACE

Jak wygląda współpraca ze mną?

copywriting

Napisz do mnie

 

Poznajmy się! Jeżeli wiesz już dokładnie, czego potrzebujesz, wyślę Ci brief - formularz, przez który przekażesz mi wszystkie informacje o swoim projekcie. Z niego dowiem się też, kim są Twoi klienci i jaki efekt chcesz osiągnąć.

Jeśli nie masz pewności, co będzie dla Ciebie najlepsze, pomogę Ci znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich założeń. Ten etap do niczego Cię nie zobowiązuje.​

copywriting

Zamów projekt

 

Kiedy ustalimy, jakie są moje zadania, omówimy termin oddania zlecenia. Następnie zabiorę się do projektowania Twoich unikalnych tekstów. Sprawdzę, w czym prześcigasz konkurencję, poszukam w internecie Twoich potencjalnych klientów i dopytam Cię o wszystkie niezbędne szczegóły. Kiedy poznam Twoje usługi "na wylot", będę mogła wyjaśnić ich wszystkie zalety.

copywriting

Odbierz treści

 

W umówionym czasie (i ani dnia dłużej - gwarantuję!) prześlę Ci gotowy tekst i poczekam na Twoją opinię. Jeśli stwierdzisz, że coś mogłoby wyglądać inaczej, nie ma problemu - wszelkie poprawki masz w cenie. Chętnie też wyjaśnię Ci wszystkie zabiegi, na jakie się zdecydowałam. Później zostaje Ci już tylko umieścić treści na stronie i obserwować efekty.

Co Ci gwarantuję?

TERMINOWOŚĆ

 

 

To moje drugie imię. Zawsze wykonuję pracę na czas, nie przedłużając terminów ani o jeden dzień.

 

 

AKTUALNOŚĆ

 

 

To, co czytało się 5 lat temu, dzisiaj "odchodzi do lamusa". Dzięki temu, że jestem na bieżąco z trendami pisania do internetu i wiem dokładnie, co chętnie czytają internauci, mogę Ci zagwarantować, że moje teksty zachęcą ich do zostania na Twojej stronie dłużej.

 

 

UNIKALNOŚĆ

 

 

W moich projektach nie ma miejsca na powielanie prac. Każdy mój tekst jest inny oraz dostosowany do klienta i rynku, na którym działa.

Copywriting - potrzebujesz czegoś ekstra?

 

Standardowo przesyłam gotowe teksty z oferty wraz z komentarzami w najwygodniejszym formacie dla klienta. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej pomocy, mogę Ci zaproponować:

AUDYT STRONY

POD KĄTEM TREŚCI

 

Twoja strona nie cieszy się dużą popularnością? Chcesz, żeby więcej osób decydowało się na Twoje usługi? Nie masz pomysłu na polepszenie jakości treści na portalu? Chętnie przyjrzę się całej Twojej witrynie, przeanalizuję, co - poprawione lub zmienione - zwiększy na niej ruch i prześlę Ci dokument omawiający prostym językiem rozwiązania, które na pewno Ci pomogą.

 

 

PROJEKT ROZMIESZCZENIA

TREŚCI NA STRONIE

 

Tworzysz stronę samodzielnie, bez pomocy grafika? Wiem, że to nie takie proste. Jeśli chcesz, przejmę od Ciebie część pracy i zaplanuję rozmieszczenie treści na Twojej witrynie.

 

 

REDAKCJA

DOTYCHCZASOWYCH TEKSTÓW

 

Masz już przygotowane treści, ale nie wyglądają one najlepiej lub są napisane niezrozumiałym na internautów, specjalistycznym językiem? Pozwól, że sprawię, że staną się bardziej atrakcyjne. Wyjaśnię trudne pojęcia prostym językiem, skrócę zdania do optymalnej długości, podzielę tekst na akapity, dodam ciekawe śródtytuły i zmienię treść na bardziej dynamiczną.

Rzetelny i jakościowy copywriting

 

 

Niezależnie od tego, co dla Ciebie stworzę, zawsze będzie to napisane pod SEO (z odpowiednim rozmieszczeniem słów kluczowych) oraz poprzedzone głęboką analizą, researchem i moimi sugestiami. Wysyłając gotowy dokument, zostawię też swój komentarz odnośnie do projektu i wyjaśnię każdy niezrozumiały zabieg. Moja praca zaczyna się na długo przed rozpoczęciem pisania i często nie kończy na wysłaniu do Ciebie pliku.

 

 

Ile trwa cały proces? Wszystko zależy od rodzaju i ilości treści, jednak zazwyczaj zajmuje to kilka dni roboczych.

Wiem, jak rozmawiać z internautami, żeby kupowali u Ciebie częściej i więcej. Przekonaj się, jakie efekty przynosi copywriting nastawiony na jakość.

 

CHCĘ, ŻEBY MOJA STRONA ZDOBYWAŁA DLA MNIE KLIENTÓW